Zakres usług

Usługi pogrzebowe


- Kompleksowe usługi pogrzebowe
- Przewóz zwłok na terenie kraju i za granicą
- Szeroki wybór trumien i urn oraz utensylii pogrzebowych
- Ekshumacje zwłok
- Kremacje zwłok
- Pozostałe usługi 


Orientacyjny koszt najtańszego pogrzebu, na który składa się cena trumny, przewóz z domu lub szpitala do Zakładu w Trzepowie, a następnie do kaplicy na cmentarzu w Płocku, otwarcie grobu, usługi pogrzebowe na cmentarzu, klepsydry drukowane, może wynieść ok. 1.780 zł brutto przy zapłacie gotówką.
 

Kremacja

Na terenie siedziby Spółki w Nowy Trzepowie 4a koło Płocka został uruchomiony Zakład Spopielania Zwłok, wykorzystujący najnowocześniejszą technologię, dostępną obecnie w Europie.

Oddajemy zatem do Państwa dyspozycji możliwość korzystania z nowoczesnego Zakładu Spopielania Zwłok. Jednocześnie zapewniamy, że Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Frydrysiak s.c. działające na rynku od ponad 30 lat zawsze było i pozostanie strażnikiem rzetelności świadczenia usług i dobrych praktyk w branży pogrzebowej. Zapraszamy Państwa do współpracy. 

Transport – karawany


Przewozy wykonujemy pojazdami specjalnymi, które spełniają wymogi sanitarne i techniczne.

Przewozy świadczymy na terenie kraju i zagranicą. Pracujemy całą dobę.

Na podstawie przetargów w ramach Prawa Zamówień Publicznych nieprzerwanie od ponad 20 lat Zakład Pogrzebowy świadczy usługi przewozu zwłok na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Płocku oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku.
Sale konsumpcyjne


Zapraszamy do korzystania z naszych dwóch sal konsumpcyjnych, na około 80 osób i na 40 osób, umożliwiających spotkania rodziny po pogrzebie. Kuchnia oferuje co najmniej 6 zestawów obiadowych do wyboru.

Posiłki przygotowuje nasza wyspecjalizowana kadra kucharzy z wieloletnim stażem.
Wieńce, wiązanki


Posiadamy własny personel z długoletnim stażem, który zajmuje się wykonywaniem na zamówienie Klientów wieńców, wiązanek i stroików na trumnę. Ceny zależą od bieżącej ceny kwiatów na rynkach giełdowych oraz od ilości wykorzystanych kwiatów i dodatków a także od rodzaju produktu. Oferujemy duży wybór kwiatów sztucznych i żywych, z bieżących dostaw.
Inne usługi


Na życzenie Klientów zorganizujemy oprawę muzyczną pogrzebu z udziałem trąbki lub skrzypiec.

W przypadku pogrzebów świeckich oferujemy usługi mistrza ceremonii, który zapewnia oprawę muzyczną i przemowę wspomnieniową nad grobem zmarłego. 

Istnieje możliwość zamówienia innych usług, w tym, np. tabliczki nagrobnej czy pamiątkowe obrazki ze świętymi oraz modlitwą za zmarłą osobę.
Dogodne warunki finansowania


Zasadą jest, iż zapłata za świadczone usługi jest uiszczana gotówką przed pogrzebem. Istnieje także możliwość finansowania świadczonych usług  poprzez pobranie i potrącenie z zasiłku pogrzebowego ZUS lub KRUS, jeżeli zasiłek taki przysługuje rodzinie zmarłego.