Spopielarnia

Zakład Spopielania zwłok

Zmiany kulturowe zachodzące na przestrzeni ostatnich lat w społeczeństwie wpłynęły także na kształtowanie nowych zwyczajów w zakresie organizacji i przebiegu pogrzebu. W ostatnich latach rodziny osób zmarłych coraz częściej decydują się na kremację, niejednokrotnie spełniając tym ostatnią wolę zmarłych.

Spółka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe FRYDRYSIAK s.c. w Płocku, dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na rynku, rozszerzyła swoją ofertę o usługę kremacji zwłok.

Na terenie siedziby Spółki w Nowy Trzepowie 4a koło Płocka został uruchomiony Zakład Spopielania Zwłok, wykorzystujący najnowocześniejszą technologię, dostępną obecnie w Europie.

   

Oddajemy zatem do Państwa dyspozycji możliwość korzystania z nowoczesnego Zakładu Spopielania Zwłok. Jednocześnie zapewniamy, że Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Frydrysiak s.c. działające na rynku od ponad 30 lat zawsze było i pozostanie strażnikiem rzetelności świadczenia usług i dobrych praktyk w branży pogrzebowej. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Firmom zewnętrznym, które chcą  współpracować z nami w zakresie świadczenia usług kremacji proponujemy na czas oczekiwania w pełni wyposażone zaplecze socjalne dla kierowców (aneks kuchenny telewizor, kanapa, toaleta)